OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Interiör med kvinnor och barn. Olja på duk, 1800-tal.

401030. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Interiör med kvinnor och barn. Olja på duk, 1800-tal.

28 x 36 cm. Bär stämpel Ferd. Mallitsch fec på spännram a tergo.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackeleringar.

Antal besök: 1 685