SKULPTUR i konstmassa, "Venus Italica" efter Antonio Canova.

401007. SKULPTUR i konstmassa, "Venus Italica" efter Antonio Canova.

Höjd inklusive sockel 63 cm.

Bruksskick, repor och tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inklusive sockel 63 cm.

Antal besök: 1 702