KEYBOARD, NOTBLAD & FÖRSTÄRKARE, Yamaha/FBT.

4010041. KEYBOARD, NOTBLAD & FÖRSTÄRKARE, Yamaha/FBT.

Storlek keyboard 83x21 cm
Storlek förstärkare "Jumbo 100" 63x46 cm.

Bruksslitage, repor
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek keyboard 83x21 cm

Bruksslitage, repor
Ej funktionstestad.

Antal besök: 227