ULF OLSSON. Mörka moln, färglitografi nr 26/250, signerad och daterad -80.

400937. ULF OLSSON. Mörka moln, färglitografi nr 26/250, signerad och daterad -80.

37x45 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

37x45 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 3 597