KJELL HALLONSTEN. Träfigurer, 2-stycken.

400918. KJELL HALLONSTEN. Träfigurer, 2-stycken.

Man, höjd 20,5 cm. Kvinna, höjd 19,5 cm.
Monogramsignerade KJH samt daterade 1941.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 556