YNGVE EKSTRÖM. FÅTÖLJ, furu, för Swedese, 1970-tal.

400917. YNGVE EKSTRÖM. FÅTÖLJ, furu, för Swedese, 1970-tal.

Brännsignerad i sargen.
Bredd 85 cm. Djup 90 cm. Rygghöjd 83 cm.

Bruksslitage.

Yngve Ekström (1913–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännsignerad i sargen.

Bruksslitage.

Yngve Ekström (1913–1988)

Antal besök: 3 158