STAFFAN LILJEFORS. Fågelmotiv, olja på pannå, signerad.

40090. STAFFAN LILJEFORS. Fågelmotiv, olja på pannå, signerad.

32 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 40 cm.

Antal besök: 3 569