JUDITH JOHANSSON. MATTA, röllakan, "Löv", signerad, 244 x 167 cm.

400897. JUDITH JOHANSSON. MATTA, röllakan, "Löv", signerad, 244 x 167 cm.

Signerad JJ. Formgiven 1960.

Lättare bruksslitage.

Judith Johansson (1916–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad JJ. Formgiven 1960.

Lättare bruksslitage.

Judith Johansson (1916–1993)

Antal besök: 1 594