OLAV CHRISTOPHER JENSEN (FÖDD 1954). Komposition, etsning, oramat blad.

4008208. OLAV CHRISTOPHER JENSEN (FÖDD 1954). Komposition, etsning, oramat blad.

Signerad samt numrerad 23/35, motivmått ca 16x21 cm, bladmått ca 39x54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 211