BARNJACKA, skinn, märkt Leatherman London, 1900-talets slut.

400816. BARNJACKA, skinn, märkt Leatherman London, 1900-talets slut.

Storlek 36. Svart skinn.

Bruksslitage, ställvis hårt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 36. Svart skinn.

Bruksslitage, ställvis hårt.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 856