GOLVLAMPA, 1940/50-tal.

GOLVLAMPA, 1940/50-tal.
400813. GOLVLAMPA, 1940/50-tal.

Tvåarmad. Total höjd ca 141 cm.

Slitage, repor och märken samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 194