ETT VIKTORIANSK VALNÖTSSPELBORD.

4008135. ETT VIKTORIANSK VALNÖTSSPELBORD.

Den cirkulära toppen inalid med ett schack-/rutbräde ovanför en bandvriden åttkantig kropp och upphöjd på rullstativben, 75 cm hög 46 cm diameter.

lös överdel, allmänna märken och slitage, repor och skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 273