DOKUMENTSKÅP med jalusier, 3 st, 1900/2000-tal.

40080. DOKUMENTSKÅP med jalusier, 3 st, 1900/2000-tal.

Nycklar finns. Längd 42, bredd 42, höjd 184,5 cm.

Slitage, ställvis kantstött. Sprickor på jalusiernas kant vid lås.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 312