HÖRNSKÅP SAMT STOL, 1800 och 1900-tal.

40076. HÖRNSKÅP SAMT STOL, 1800 och 1900-tal.

Stol allmoge, brunmålad med blomsterdekor.
Hörnskåp furu, skuren blomsterdekor, höjd 180 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 129