STIG ALLAN. olja på duk, " landskap i fågelperspektiv" signerad.

400758. STIG ALLAN. olja på duk, " landskap i fågelperspektiv" signerad.

66 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

66 x 45 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 166