1950-talets cocktail soffa och fåtölj.

4007422. 1950-talets cocktail soffa och fåtölj.

1950-talets cocktailsoffa och fåtölj, stoppad och tygklädd sits och ryggstöd

Mått ca.:
Soffa: h. 70 cm, sitshöjd 43 cm, B. 146 cm, djup 65 cm,
Fåtölj: h. 68 cm, sitshöjd 42 cm, B. 64 cm, djup 70 cm.

Åldersanpassat tillstånd Repor och gnidning på tyget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca.:

Antal besök: 180