1950-talets cocktailsoffa och fåtölj, stoppad och tygklädd sits och ryggstöd
Mått ca.:
Soffa: h. 70 cm, sitshöjd 43 cm, B. 146 cm, djup 65 cm,
Fåtölj: h. 68 cm, sitshöjd 42 cm, B. 64 cm, djup 70 cm.
Åldersanpassat tillstånd Repor och gnidning på tyget.