ETERNA, armbandsur, 18K guld, 1900-tal.

4007210. ETERNA, armbandsur, 18K guld, 1900-tal.

Quartz med datum.
Boettnummer: 111.2140.68S
Diameter: 23 mm
Armband i 18K guld, ej original.
Vikt 27,8 gram.

Fungerade ej vid katalogiseringstillfället. Troligen utgånget batteri. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage och gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Quartz med datum.
Boettnummer: 111.2140.68S
Diameter: 23 mm
Vikt 27,8 gram.

Antal besök: 352