PARTI TYG, svartvitt, 1900-tal.

400719. PARTI TYG, svartvitt, 1900-tal.

Bredd ca 132 cm. Ca 27 meter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd ca 132 cm. Ca 27 meter.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 155