SPEGEL, Gustaviansk, hallstämplad, Johan Åkerblad, Stockholm, 177?

400710. SPEGEL, Gustaviansk, hallstämplad, Johan Åkerblad, Stockholm, 177?

Tvådelat glas.
Höjd 145 cm.
Bredd 64 cm.

Åldersslitage.
Senare förgyllning.
Nedre glas senare.
Dekorelement med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tvådelat glas.
Höjd 145 cm.
Bredd 64 cm.

Åldersslitage.
Senare förgyllning.
Nedre glas senare.
Dekorelement med lagningar.

Antal besök: 1 790