SERVERINGSBRICKA, glas samt metall, 1900-talets första hälft.

400698. SERVERINGSBRICKA, glas samt metall, 1900-talets första hälft.

Längd 42,5, bredd 26 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 42,5, bredd 26 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 534