ERIK JERKEN. Vy mot Nordiska Museet, olja på duk, signerad.

400688. ERIK JERKEN. Vy mot Nordiska Museet, olja på duk, signerad.

Ca 65 x 50 cm.

Erik Jerken (1898–1947)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 65 x 50 cm.

Erik Jerken (1898–1947)

Antal besök: 736