HÖGTALARE, ett par, "Sentec SP 77", 1960/70-tal.

400680. HÖGTALARE, ett par, "Sentec SP 77", 1960/70-tal.

Senare bemålade, metallstativ sannolikt ej original. Bredd 58 cm.

Bruksslitage. Fungerar bra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fungerar bra.

Antal besök: 4 045