TRUMMOR, TAMBURINER, mm, ett parti.

400679. TRUMMOR, TAMBURINER, mm, ett parti.

10 st, mindre tummor olika modeller, Afrika, Kina.

3 st tamburiner.

Notställ, panflöjt, ärtskidor, trumpinnar, instrumentlack i ett kit med slippapper mm.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st tamburiner.

Bruksslitage, skador.

Antal besök: 1 212