10 st, mindre tummor olika modeller, Afrika, Kina.
3 st tamburiner.
Notställ, panflöjt, ärtskidor, trumpinnar, instrumentlack i ett kit med slippapper mm.
Bruksslitage, skador.
3 st tamburiner.
Bruksslitage, skador.