SKRIN, Barock, 1700-tal, dekor av Smålandsstjärnan.

400672. SKRIN, Barock, 1700-tal, dekor av Smålandsstjärnan.

Beslag, nyckel, samt lås original.
Öppningsbart skrin.
Höjd 74 cm.
Längd 46 cm.
Bredd 42 cm.

Åldersslitage.
Handtag något löst.
Senare underrede.

Gör en kostnadsfri värdering!

Öppningsbart skrin.
Höjd 74 cm.
Längd 46 cm.
Bredd 42 cm.

Åldersslitage.
Handtag något löst.
Senare underrede.

Antal besök: 1 250