FICKUR, 5 st, silver, bland annat Rythmos, J.Ohlson Rimbo, 1900-tal.

40065. FICKUR, 5 st, silver, bland annat Rythmos, J.Ohlson Rimbo, 1900-tal.

Diameter 3,5 - 4,5 cm.

Slitage, ett ur med trasig visare samt glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 3,5 - 4,5 cm.

Antal besök: 3 892