TAGE GAVIK. "Fiskeläge i vintervila", olja på duk, signerad.

400608. TAGE GAVIK. "Fiskeläge i vintervila", olja på duk, signerad.

50 x 69 cm.

Fläckar.

Tage Gavik (1914–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 69 cm.

Fläckar.

Tage Gavik (1914–1981)

Antal besök: 1 458