GEVÄR, 1800-tal.

GEVÄR, 1800-tal.
4006029. GEVÄR, 1800-tal.

Längd 146 cm.

Slitage. Rost. Ett beslag saknas.
Avtryckarfunktion fungerar om än något långsam.

Gör en kostnadsfri värdering!
4006029. GEVÄR, 1800-tal.

Längd 146 cm.

Antal besök: 685