SNAPSGLAS, Rydbergsglas. 12 st. skiftande höjd. 1900-tal.

400566. SNAPSGLAS, Rydbergsglas. 12 st. skiftande höjd. 1900-tal.

Höjd 9-11 cm.

3 glas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9-11 cm.

3 glas med nagg.

Antal besök: 3 391