GUNGHÄST, 1900-talets början.

GUNGHÄST, 1900-talets början.
400553. GUNGHÄST, 1900-talets början.

Längd 112 cm, höjd 88 cm.

Bruksslitage, saknar klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 112 cm, höjd 88 cm.

Bruksslitage, saknar klädsel.

Antal besök: 670