VYTAUTAS KASIULIS. 1918-1995, litografi, signerad numrerad 116/210.

400439. VYTAUTAS KASIULIS. 1918-1995, litografi, signerad numrerad 116/210.

Med ram 39 x 46 cm.

Skada glas.

Vytautas Kasiulis (1918–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

Med ram 39 x 46 cm.

Skada glas.

Vytautas Kasiulis (1918–1995)

Antal besök: 1 490