RULLBÄNK, kromstomme på hjultrissor., 1900-talets andra hälft.

400408. RULLBÄNK, kromstomme på hjultrissor., 1900-talets andra hälft.

Längd 80, bredd 39,5, höjd 56 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Antal besök: 2 439