SPEGEL. Empire, förgylld och bronserad, 1800-tal.

40037. SPEGEL. Empire, förgylld och bronserad, 1800-tal.

Höjd 131 cm.

Skadat glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 131 cm.

Skadat glas.

Antal besök: 1 110