BERNT FRANDIN. Folkets Hus/Park, litografi, signerad, numrerad 33/360 och daterad -88.

400358. BERNT FRANDIN. Folkets Hus/Park, litografi, signerad, numrerad 33/360 och daterad -88.

Bildyta 52 x62 cm. Yttermått 65 x 77 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 159