VÄSKA & FODRAL, "Absolut vodka".

4003498. VÄSKA & FODRAL, "Absolut vodka".

Märkta Absolut vodka
väska 17x12x5 cm
äldre passfodral 9,5x13 cm.

Bruksslitage. Ställvis nött samt repor.

Tema

Absolut

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta Absolut vodka
väska 17x12x5 cm
äldre passfodral 9,5x13 cm.

Tema

Absolut

Antal besök: 428