INNERDÖRR, massiv furu, allmoge, trespeglad, vänsterhängd, 1800-tal.

400346. INNERDÖRR, massiv furu, allmoge, trespeglad, vänsterhängd, 1800-tal.

Höjd 148 cm. Bredd 80,5 cm.
Karmen saknas.
Smidesbeslag.
En nyckel.
En sida bemålad, den andra sidan omålad.
Vänsterhängd med omålad framsida.

Mindre defekter, slitage, erosion och smutsig.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 148 cm. Bredd 80,5 cm.
Karmen saknas.
Smidesbeslag.
En nyckel.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 688