SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.
400154. SLAGBORD, 1800-tal.

Längd med klaffar uppfällda 183 cm .
Nitar samt gångjärn original.
Bredd 102 cm
Höjd 77 cm.

Ålders samt bruksslitage.
2 gångjärn lösa. Maskhål.

Gör en kostnadsfri värdering!
400154. SLAGBORD, 1800-tal.

Nitar samt gångjärn original.
Bredd 102 cm
Höjd 77 cm.

Ålders samt bruksslitage.
2 gångjärn lösa. Maskhål.

Antal besök: 1 077