INDUSTRIARMATUR, metall, svart, Kandem, 1930-50-tal.

400112. INDUSTRIARMATUR, metall, svart, Kandem, 1930-50-tal.

Bordsmontering.
Minimihöjd med nedfälld lamparm = 57 cm.

Funktionskontroll ok!
Erosion och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordsmontering.

Funktionskontroll ok!
Erosion och slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 176