KONTORSSTOL, ek, ställbar höjd, tidigt 1900-tal.

400099. KONTORSSTOL, ek, ställbar höjd, tidigt 1900-tal.

Gjutjärnsunderrede med järnskruv.
Höjd 87 cm.
Bredd 43 cm.

Bra bruksskick!

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 87 cm.
Bredd 43 cm.

Bra bruksskick!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 662