OSWALD VERMAERCKE. V-form Skänk i teak, 1960-tal.

4000914. OSWALD VERMAERCKE. V-form Skänk i teak, 1960-tal.

Delvis fanerad teakkonstruktion med 2 skjutluckor över hela fronten. Interiören är möblerad med 2 hyllor och lådor.

ca H 81 cm, B 242 cm, D 50 cm.

Tecken på ålder och användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 674