OTA NOBU. Modeller. Färgetsning. Signerad Nobu och daterad -77. 21/25.

40009. OTA NOBU. Modeller. Färgetsning. Signerad Nobu och daterad -77. 21/25.

25x18 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

25x18 cm.

Antal besök: 1 965