PIEDESTAL, vitmålad metall, 1900-tal.

400043. PIEDESTAL, vitmålad metall, 1900-tal.

Höjd 92 cm. Bredd 72 cm.

slitage och rostangripen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 92 cm. Bredd 72 cm.

slitage och rostangripen.

Antal besök: 822