ANN WOLFF. Färglitografi, signerad, daterad 85 och numrerad EA.

399990. ANN WOLFF. Färglitografi, signerad, daterad 85 och numrerad EA.

Motivets mått 49,5 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivets mått 49,5 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 879