HÖRNSKÅP, ljus ek, intarsia, 18-/1900-tal.

399948. HÖRNSKÅP, ljus ek, intarsia, 18-/1900-tal.

Höjd 187 cm.
Bredd 40 / 40 cm.
En nyckel.
Tvådelad.
Smidesbeslag.

Slitage.
Låskistan övre dörren är defekt.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 187 cm.
Bredd 40 / 40 cm.
En nyckel.
Tvådelad.
Smidesbeslag.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 031