GERHARD GEIDEL. Kustlandskap med solnedgång, olja på pannå, signerad.

399945. GERHARD GEIDEL. Kustlandskap med solnedgång, olja på pannå, signerad.

Dagmått 29 x 39 cm.
Falsmått 29,5 x 40 cm.

Smärre färgbortfall, bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 29 x 39 cm.
Falsmått 29,5 x 40 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 4 125