ERNST RAUMSCHMIDT ?. köksinredning.

3999345. ERNST RAUMSCHMIDT ?. köksinredning.

Ernst Raumschmidt (?), köksinredning, olja på hårdplatta, 1915, signerad, daterad, ca. 52 x 40 cm, med ram ca. 77 x 64 cm.

Ej testad utanför boxen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej testad utanför boxen.

Antal besök: 350