DALAHÄSTAR, 4 st, 1900-talets mitt, rödmålade med polykrom dekor.

3999013. DALAHÄSTAR, 4 st, 1900-talets mitt, rödmålade med polykrom dekor.

Höjd ca 11/ 13/ 15 cm.

Slitage, avslag, lagningar (ett benavslut och en främre del av huvud).

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11/ 13/ 15 cm.

Antal besök: 360