KANDELABRAR, ett par, för tre ljus vardera, mässing, Torshammar.

39987. KANDELABRAR, ett par, för tre ljus vardera, mässing, Torshammar.

Höjd 35 cm vardera.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm vardera.

Slitage och repor.

Antal besök: 1 798