PARTI KAMEROR samt OBJEKTIV, med diverse tillbehör, 1900-tal.

399828. PARTI KAMEROR samt OBJEKTIV, med diverse tillbehör, 1900-tal.

Pentax, Minolta, samt Praktica IV BM.
Objektiv, stativ, ljusmätare, samt diverse tillbehör medföljer.

Bruksslitage, ej genomgånget, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 709