SYPALL, galon/teak, 1900-talets mitt.

399819. SYPALL, galon/teak, 1900-talets mitt.

Längd 46, bredd 32, höjd 39 cm.

Smärre spricka samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 841