Henry W. Klein, highboard för Bramin Möbler.

3998062. Henry W. Klein, highboard för Bramin Möbler.

Danmark, 1960-tal. teakträ 2 skjutdörrar, i mitten med 4 lådor och ett barfack bakom klaffdörren.

ca Höjd 126,5 cm x B 225 cm x D 45 cm.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

tecken på slitage.

Antal besök: 232